Współpraca z Cristal Mask to czysta przyjemność!

Czy wiesz, że na naszych maskach antysmogowych z linii Casual można nadrukować dowolny wzór?

Jeżeli chcesz:

  • Zadbać o zdrowie swoich pracowników zapewniając im maseczki z logo Twojej firmy
  • Skrzyknąć przyjaciół i zaprojektować unikalny wzór na maskę dla waszej ekipy
  • Sprzedawać swój unikalny wzór maski w swoim sklepie, dzięki czemu wyróżnisz swoją ofertę na tle konkurencji

Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń. Minimalna ilość do zamówienia – 20 sztuk. Zostając naszym partnerem otrzymasz od nas niezbędne materiały, zostaniesz również wyróżniony na naszej stronie kontaktowej.

Maski na narty i snowboard z serii Cristal Snow również można dowolnie zadrukowywać. Zbierz ekipę i zaprojektujcie swoje unikalne maski i pokażcie się na stoku! Zorganizuj nagrody na zawody narciarskie z logo sponsora!

Prowadzisz atrakcyjny profil w mediach społecznościowych, który obserwuje grono aktywnych użytkowników? Masz głowę pełną pomysłów i zapał do tworzenia kolejnych angażujących treści? Świetnie! Podeślij nam linki do swoich profili, garść statystyk Twojej grupy odbiorców i kilka zdań o sobie. Szukamy influencerów, którzy w kreatywny sposób przekażą wartości naszej marki i razem z nami będą tworzyć społeczność Cristal Mask. Wierzymy, że będzie to owocna współpraca!

W swoim działaniu stawiamy na jakość i terminowość realizacji oraz otwartość w eksplorowaniu nowych pomysłów, dzięki czemu wprowadziliśmy w życie kilka unikatowych i niepowtarzalnych pozycji. Nie lubimy chodzić utartymi ścieżkami – z nami z pewnością zyskasz cenne doświadczenie i odkryjesz nowe możliwości inwestycyjne. Do kontaktu zapraszamy również sklepy, które chciałyby mieć nasze produkty na swoich półkach. Współpraca z Cristal Mask to gwarancja wzrostu obrotów!

Zalety współpracy z Cristal Mask:

Przejrzyste warunki

Nic nie owijamy w bawełnę! Każdy biznes jest inny i wymaga innych środów. Napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci ofertę współpracy dostosowaną do Twoich potrzeb.

Indywidualne projekty

Cristal Mask umożliwi Ci realizować wszystko, czego zapragną Twoi klienci. Na maskach zimowych oraz linii Casual możesz wykonać dowolny nadruk. Z nami ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Serdeczna atmosfera

Czuj się jak u siebie! Nasze relacje będą partnerskie, dzięki czemu Ty możesz liczyć na nas, a my na Ciebie – razem jesteśmy silni! Zadzwoń do nas!