O produkcie Snow

Pęd wiatru w ujemnej temperaturze potrafi wymrozić twarz, zwłaszcza przy jeździe na nartach czy snowboardzie. Siarczysty mróz utrudnia jazdę i naraża nas na infekcje. Specjalnie z myślą o zmarzniętych ludziach na stokach stworzyliśmy nasz nowy produkt: maska Cristal Snow. 

Zdjęcia maski narciarskiej Cristal Snow

 

Maska narciarska ocieplająca twarz i szyję w kolorowym wydaniu, idealna na ciężkie warunki pogodowe na stoku. Każda maska została uszyta ręcznie w Polsce.  Nasz zespół szyjący dba o każdy szczegół!

Kształt maski snowboardowej Cristal Snow zapewnia ochronę całej twarzy, szyi, a także uszu. Z wierzchu maskę otula przepuszczalny materiał z nadrukiem. Polar wszyty wewnątrz maski jest miły w dotyku i odpowiednio zabezpiecza twarz przed zimnem. Koniec z zamrożoną twarzą!

Maska dostępna w dwóch rozmiarach. Wymiary dostępne w tabeli rozmiarów.

Maska na narty i snowboard Cristal Snow

Materiały które zastosowaliśmy przy produkcji chronią twarz przed zimnem i wiatrem, zarazem nie utrudniając oddychania, dzięki otworowi na usta i nos. To idealny wybór dla amatorów szusowania po stoku.

rzep maski narciarskiej Cristal Snow

Rzep z tyłu maski Snow umożliwia regulację. Ponadto jest miły w dotyku i bardzo pewnie trzyma maskę na twarzy. Technologia wykonania naszego rzepu zapobiega jego mechaceniu wraz z użytkowaniem. 

Nadruk na masce jest trwały i sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. W naszym sklepie znajdziesz wiele wersji kolorystycznych. Każdy znajdzie coś dla siebie! Z maskami narciarskimi Cristal Snow wyróżnisz się na stoku i ochronisz się przed uporczywym wiatrem i mrozem!