O produkcie Active

Maski przeciwsmogowe Cristal Active to świetny sposób na ochronę przed pyłami i smogiem dla osób aktywnie uprawiających sport w polskich miastach również zimą. Nadaje się świetnie zarówno do biegania,  jeżdżenia na rowerze, jak i do użytkowania na codzień.

Cristal Active - maski przeciwsmogowe na rower

Maska zapewnia skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami, które są szczególnie groźne dla naszego układu oddechowego przy wysiłku fizycznym. Podczas przyspieszonego oddechu nasze płuca przyjmują więcej zanieczyszczeń, dlatego tym bardziej warto pamiętać o masce przeciwsmogowej! Dzięki zaworkom jednokierunkowym w masce da się swobodnie oddychać, jednocześnie nie zawilgacając wnętrza.

Maska antysmogowa Cristal Active

Maska jest zwiewna i elastyczna dzięki zastosowaniu materiału Nylon Mesh o strukturze plastra miodu. Jest on miły w dotyku i łatwy w praniu. Dzięki swojej unikalnej strukturze materiał dopasowuje się do twarzy podczas noszenia jej. Elastyczna lamówka nie podrażnia skóry twarzy. 

Maska przeciwpyłowa Cristal Active

Rzep i elastyczna gumka zapewnia regulację, dlatego maska ma tylko jeden, uniwersalny rozmiar. Maska antysmogowa Cristal Active pewnie trzyma się na twarzy i dobrze do niej przylega. Blokuje smog przed dostaniem się do naszego układu oddechowego.

Sercem maski przeciwpyłowej Cristal Active jest filtr N99, zatrzymuje on ponad 99% zanieczyszczeń pyłowych i gazowych tworzących smog. W zestawie otrzymujecie dwa filtry, które wytrzymają około 1-2 tygodni (w zależności od natężenia smogu i od częstotliwości użytkowania).