Maski zimowe

 

Maski zimowe stworzyliśmy myślą o miłośnikach białego szaleństwa, którzy poszukują połączenia skutecznej ochrony przed mroźnym wiatrem z unikatowym, nowoczesnym designem.

Maski zimowe zapewniają pełną ochronę przed zimnem dla całej twarzy, szyi, a także uszu. Polar wszyty wewnątrz maski jest delikatny i przyjemny w dotyku, odpowiednio zabezpieczając całą głowę przed mroźnym wiatrem. Świetnie sprawdza się nie tylko na zimowym stoku, ale również w miejskim zgiełku.

Materiały wykorzystane w produkcji doskonale spełniają swoje ochronne funkcje, ale jednocześnie nie utrudniają oddychania. Dzieje się tak za sprawą odpowiednio wyprofilowanemu otworowi na usta i nos. To idealny wybór dla wszystkich miłośników szusowania po stoku.

Rzep z tyłu masek umożliwia regulację rozmiaru i bardzo pewnie trzyma maskę na twarzy, zapobiegając przypadkowym obsunięciom. Co więcej, technologia wykonania naszych rzepów sprawia, że nie ulegają one mechaceniu oraz nie wplątują się we włosy. Nadruk na masce jest trwały i sprawdzi się w każdych warunkach. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz opcji kolorystycznych o bogatym wzornictwie. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie! Z maskami zimowymi Cristal Mask wyróżnisz się na stoku!

Wszystkie sprzedawane przez nas maski szyjemy w Polsce z najwyższą dbałością o szczegóły.

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami — z przyjemnością Ci pomożemy!