Maski Active

Maski antysmogowe Cristal Active stworzone zostały specjalnie z myślą o osobach aktywnie uprawiających sport w polskich miastach.

Maski zapewniają skuteczną ochronę przed zanieczyszczeniami, które są szczególnie groźne dla naszego układu oddechowego w trakcie wysiłku fizycznego. Podczas przyspieszonego oddechu nasze płuca pochłaniają większą ilość zanieczyszczeń, dlatego warto rozważyć inwestycję w sprawdzoną i skuteczną maskę antysmogową.

Dzięki zastosowaniu wydajnych zaworków jednokierunkowych nasze maseczki nie ulegają zawilgoceniu, umożliwiając jednocześnie swobodne oddychanie. Materiał Nylon Mesh o strukturze plastra miodu doskonale dopasowywuje się do twarzy, a elastyczna lamówka nie podrażnia skóry. 

Opracowane przez nas zapięcie na rzep, wraz z elastyczną gumką zapewnia szeroki zakres regulacji — z tego powodu maski posiadają jeden uniwersalny rozmiar, który będzie odpowiedni dla zdecydowanej większości dorosłych osób. Cristal Active trzyma się pewnie na twarzy i zapewnia pełną swobodę ruchów głowy. Co więcej, dzięki szczelnej konstrukcji naszych masek, nie musisz martwić się o zaparowane okulary!

Sercem maski przeciwpyłowej Cristal Active jest filtr N99, który zatrzymuje ponad 99% zanieczyszczeń pyłowych i gazowych tworzących smog. Umieściliśmy go tak, aby obejmował zarówno nos, jak i usta. W ten sposób smog nie ma szans na przedarcie się do naszych płuc! Nasze maski antysmogowe do biegania szyjemy w Polsce z najwyższą dbałością o szczegóły. W zestawie do każdej maski dostarczamy dwa filtry, które w zależności od intensywności użytkowania oraz lokalnego natężenia smogu wystarczają na około 14 dni.

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami — z przyjemnością Ci pomożemy!